trende

Villa Taşıma

Villa Taşıma

Villa taşıma ve villa eşya nakliyesi başta İstanbul olmak üzere Türkiye’de şehirler arası olarak tarafımızca titizlikle yapılmaktadır. Her taşıma şirketinin kaldırabileceği bir yük değildir. Villalar büyük konut oldukları için hem içinde çok fazla eşya bulunmaktadır hem de eşyaların değeri yüksektir. Seçilen firmanın araç kapasitesinin yeterli ve gerekli donanıma sahip olması gerekir. Sadece villa taşıma olarak değil genel olarak profesyonel bir nakliye firması taşınma sürecinin başından sonuna kadar hizmet sağladığı kişi ve kurumun eşyalarını hızlı ve güvenli şekilde istenilen yere taşımalıdır.

Taşınma esnasında evin, ofisin veya villanın durumuna göre ihtiyaçlar belirlenmeli ve bu doğrultuda hareket edilmemelidir. Hiçbir eşyanızdan vazgeçmenizi istemeyiz bu yüzden sizler için araç kadromuzu geniş tutuyoruz. İşinde usta olan personelimiz sayesinde taşınma sırasında ihtiyaç duyulabilecek hizmetleri sunuyoruz. İşte bu yüzden firmamız sizin ihtiyaçlarınıza tam olarak karşılanacaktır.

Villa Taşıma ve Nakliyesinde Taşıma İşleminin Belirlenmesi Önemlidir

Eşyaların zarar görmemesi adına karşılıklı olarak bir plan belirlenir. Eşyaların fazlalığına göre araç kadrosu oluşturulur,ambalajlar ve paketler hazırlanır. De-monte eşyalarınız belirlenir. Ne kadar de-monte eşya varsa oluşabilecek hasarlar sıfıra indirgenir. Çünkü de-monte eşyaların parçalarını ayrı ayrı paketliyoruz. Sadece villa taşıma olarak değil genel olarak eşyalarınızın hasar almaması bizim için çok önemli. Hepsine aynı özeni gösteriyoruz. Sonrasında ise taşıma sırasında asansöre ihtiyaç olup olmadığı belirleniyor. Eşyalarınız yeni eve vardığında aynı hassasiyetle istediğiniz şekilde yerleştiriyoruz.

Taşıma ve Paketleme

Villa taşıma için yeterli paketlemeyi sağlayacak şişme malzemelerin ve balon naylonların stoklandığına emin oluyoruz. Paketleme taşınmanın en kritik noktalarındandır. Eşyalarınızı çok dikkatli paketliyoruz. Kırılacak eşyaların alabilecekleri hasardan korumaya özen gösteriyoruz. Kıyafetlerinizin dahi nemlenmeyecekleri ve tozla teması olmayacakları şekilde paketlenmesine özen gösteriyoruz. Paketlemede dikkat edilmesi gereken noktaları biliyoruz ve size profesyonel bir hizmet sunuyoruz. De-monte eşyalarınız yeni evinize ulaştığında paketinden dikkatle çıkartıp özenle geri montajlıyoruz.

En Son Paketlenmesi Gereken Eşyalar

Villa taşıma sırasında en çok ihtiyacınız olabilecek eşyaların son bırakılması önemlidir. Bu listenin başında kablolu olan elektronik aletler gelmektedir sonrasında taşınma sırasında ihtiyaç duyulabilecek diğer şey takım çantası ve içindeki araç-gereçler olacaktır. Kendi başınıza taşındığınızda bu liste uzar gider. Profesyonel bir ekip ile çalıştığınızda bu liste sadece sizin keyfinize bağlı olarak kalacaktır. Ekibimiz her zaman taşınma operasyonlarında olabilecek her türlü duruma karşı tam bir ekipmanla hazır bulunurlar.

Profesyonel Villa Taşıma ve Nakliye Hizmeti Sunuyoruz

Sizler için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Villa taşıma hazırlıklarına başlamadan ekibimiz alana gelerek eksper kontrolü yaparlar. Değeri biçilen eşyalar sonrasında sigortalanır. Hizmet verdiğimiz kişi veya kurumlar iletişim çok önemlidir, bu sayede eşyaların ve evin durumu belirlenir. Bu bilgiler ışığında hassas bir paketleme gerçekleştirebilmek için gerekli malzemeler temin edilir. Ekibiz alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır, taşınma sırasında marangoza ve elektrikçiye ihtiyaç duyulabileceği için personelimizi buna göre donanımlı kişilerden seçiyoruz.

Hizmetlerimiz

Villa taşıma sırasında dikkatli ve planlı hareket edilmesi önemlidir. Nakliye sırasında dikkat edilmesi gereken çok şey vardır. Eşya ne kadar çok olursa nakli boyut o kadar zorlaşır ve bir o kadar dikkatli olunması gerekir özellikle villa gibi büyük konutlar için taşınma esnasında profesyonel bir ekiple çalışması çok önemlidir. Tecrübesiz bir şirketle anlaşma yaptığınız takdirde eşyalarınıza istenmeyen zararların gelme ihtimali büyük oranda artacaktır. Geri dönüşü olmayan hatalardan kaçınılmalı ve profesyonel bir hizmet almanız şiddete tavsiye edilir.

Alanında profesyonel olan firmamız ve personelimiz sayesinde içiniz rahat olsun. Ekibimiz taşınma esnasında her konuda olduğu gibi ambalajlama konusunda oldukça hassastır ve eşyaların hasar almaması için tüm önlemleri alarak ambalajlanmaktadır. Beyaz eşya ve mobilyaların de-montajı yapılır ve taşınacağınız evde düzgünce montajı yapılıp istediğiniz gibi yerleştirilir.

Ayrıca Diğer Hizmetlerimiz:
Ofis Taşıma
Villa Taşıma
Eşya Depolama
Asansörlü Taşıma
Eşya Depolama
Müze Taşıma
Evden eve Taşıma
Piyano Taşıma

Hizmet Özellikleri
 • İlk olarak evinizin taşınacağına karar verirseniz birinci görev nakliyat firmalarından ekspertiz talep ediniz.
 • Yapılan ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yapılan tüm görüşmeleri detaylı bir şekilde sözleşme aşamasına geçirilmesi gerekmektedir. ( Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
 • Taşınma işlemlerinde eşyaların yoğunluğu, mesafeler veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.
 • Villa taşına süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
 • Taşınma işlemlerinde her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
 • Sigorta işlemleri ile ilgili olarak nakliye firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır ve müşteriye verilir. Nakliye tarafından iletilmediği taktirde siz talep ediniz.
Fotoğraf Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Villa ev taşıma ücretleri ne kadar

Kilometre Bazlı Hareket Edildiği için Fiyatlar Değişmektedir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Villa evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen kriterler nelerdir

Mesafe, istenilen Hizmet Şekli, Taşıma Süresi gibi Birçok Farklılık Fiyatları etkilemektedir

Villa nakliyat hizmetlerinde hangi sigorta şirketi ile çalışıyorsunuz

Firmamız Şehirler Arası Nakliyat Hizmetlerinde ALLİANZ Firması ile çalışmaktadır.

Villa nakliyat hizmetlerinde 81 şehrimize de çalışıyor musunuz

Firmamız Tüm Türkiye’ye Hizmet vermektedir. 81 ile de Çalışma Yapıyoruz

Villa ofis taşımacılığı hizmetiniz var mı

Tabi ki var. Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Horoz Nakliyat
  Horoz Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?