trende

Şehir İçi Nakliyat ve Taşıma Hizmeti

07.05.2024
284

Şehir İçi Nakliyat, Taşımacılık Hizmeti

İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük bir şehirde şehir içi taşımak, nakliye yapmak, taşınmak ve başka bir evde yaşam kurmak stresli ve zorlu olabilir. Bu nedenle profesyonel kadroya sahip güvenilir bir şirket ile anlaşma yapmak, şehir içi taşınmada her zaman en iyi seçenektir.

Hozroz Nakliyat olarak eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşır, yeni yaşamınızı kurmanızda yardımcı oluruz. Böylelikle stres yaşamadan hızlı ve kolay bir şekilde taşınmanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz güvenilir hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti anlayışıyla yola çıkarak eşyalarınızı kusursuz bir şekilde taşır. Anlaşma gün ve saatinde yeni yaşamınızı kuracağınız lokasyona teslim eder.

Taşınma işlemleriniz sırasında tüm eşyalarınız Hozroz Nakliyat güvencesine alınır. Böylelikle taşınma sırasında endişe etmenize gerek kalmaz.

Hozroz Nakliyat olarak bizleri farklı yapan unsurlar güvenilirliğimiz, profesyonel kadromuz, titiz iş planlarımız ve kusursuz taşıma hizmetimizdir.

Şehir İçi Taşıma Güvenilir Hizmet

Yaşamın her alanında olduğu gibi taşınma işlemlerinde de en önemli konu güvendir. Hozroz Nakliyat olarak şehir içi nakliyat işlemlerindeki tecrübemiz ile güvenilir bir hizmet sunarız.

Bizlerle sitemizdeki telefon numaralarından iletişime geçtiğinizde, ilettiğiniz konuma tecrübeli ekspertizlerimizi göndeririz. Ücretsiz ekspertiz raporumuzun ve fiyat teklifinin ardından taşınmaya karar vermeniz durumunda sizlerle yeniden iletişime geçeriz. Tarih ve saat konusunda detaylı görüşme sağlayarak ortak karar alırız. Böylece anlaşılan tarih ve saatte ekibimiz yerini alır.

Taşınma sırasında eşyalarınız Hozroz Nakliyat güvencesi altındadır. Taşıma işlemleri boyunca tüm eşyalarınıza en az sizler kadar değer verir, herhangi kötü bir durumun oluşmaması için titizlikle hareket ederiz. Böylelikle endişe yaratacak durumları ortadan kaldırırız.

Profesyonel Kadro

Hozroz Nakliyat olarak tecrübeli ve profesyonel bir kadro ile çalışırız. Alanında uzman kişilerden oluşan profesyonel ekibimiz taşınma günü öncesi gerekli tüm detayları sizler için düşünür ve taşınma günü geldiğinde titizlikle harekete geçer. Birbiriyle koordinasyon içerisinde çalışan profesyonel kadromuz sayesinde yaşanılabilecek tüm aksilikleri önler ve güvenli bir taşıma sağlarız. Bu sayede şehir içi nakliyat işlemleriniz kolay bir şekilde tamamlanır.

Böylece bizler eşyalarınızı güvenle taşırken sizlere sadece yeni yaşamınızı planlamak kalır.  

İş Planı

Şehir içi nakliyat işlemleri, kusursuz bir iş planı gerektirir. Taşınma öncesi firmamızın profesyonel taşıma ekibi ve ekspertizlerimiz koordinasyon içerisinde çalışarak iş planı yapar. Bu iş planı taşınma sürecini iyi bir şekilde yönetme kolaylığı sağlar. Taşınma günü tüm ekibin oluşturduğumuz bu kusursuz iş planına uyması sağlanır ve böylelikle olası tüm aksilikler önlenir. Böylece İstanbul içinde eşyalarınız kusursuz bir şekilde ve güvenle taşınır, zamanında teslim edilir.

Şehir İçi Kusursuz Taşıma ve Nakliyat

Taşınma işlemlerinde yanlış tercihler yapılırsa işler ters gidebilir, sıkıntı ve stres yaşanılabilir. Hozroz Nakliyat olarak şehir içi nakliyat işlemlerinde müşterilerimize kusursuz taşıma sunarız ve yeni yaşamınızı için işlerinizi hafifletiriz. Taşınma işlemi öncelikle titizlikle paketlenmiş eşyaların taşıma aracına nakliye edilmesiyle başlar. Profesyonel ekibimiz eşyalarınızın nakliye aracımıza güvenli bir şekilde yerleşimini sağlar. Ardından taşınacağınız yeni lokasyona eşyalarınız titizlikle taşınır ve sizlerin talep ettiği şekilde teslim edilir. Bu sayede taşınma işleminiz herhangi bir sorun yaşanmadan zamanında ve güvenilir bir şekilde tamamlanır. 

Müşteri Memnuniyeti

Kurumsal alt yapımızla Hozroz Nakliyat olarak müşteri memnuniyetine büyük ölçüde önem veririz. Müşterilerimizin taleplerini anında yanıtlar ve kusursuz bir şekilde yerine getiririz. Şehir içi nakliyat işlemlerinden sonra ise müşterilerimizin geri dönüşlerini önemser, bu dönüşlere göre firmamız içerisindeki gerekli aksiyonları alırız.

Bizi telefon numaralarımızdan arayarak detaylı bilgi alabilir, kusursuz ve güvenilir taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hozroz Nakliyat ile taşınırken endişeye yer yok!

Ayrıca Diğer Hizmetlerimiz:
Ofis Taşıma
Villa Taşıma
Eşya Depolama
Asansörlü Taşıma
Eşya Depolama
Müze Taşıma
Evden eve Taşıma
Piyano Taşıma

Hizmet Özellikleri
  • İlk olarak evinizin taşınacağına karar verirseniz birinci görev nakliyat firmalarından ekspertiz talep ediniz.
  • Yapılan ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yapılan tüm görüşmeleri detaylı bir şekilde sözleşme aşamasına geçirilmesi gerekmektedir. ( Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
  • Şehir içi taşınma işlemlerinde eşyaların yoğunluğu, mesafeler veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.
  • Şehir içi taşıma ve taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
  • Taşınma işlemlerinde her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
  • Sigorta işlemleri ile ilgili olarak nakliye firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır. Bilgiler müşteriye verilir. Nakliye tarafından iletilmediği taktirde siz talep ediniz.
Fotoğraf Galerisi
Sıkça Sorulanlar
şehir içi ev taşıma ücretleri ne kadar

Kilometre Bazlı Hareket Edildiği için Fiyatlar Değişmektedir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

şehir içi evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen kriterler nelerdir

Mesafe, istenilen Hizmet Şekli, Taşıma Süresi gibi Birçok Farklılık Fiyatları etkilemektedir

şehir içi arası nakliyat hizmetlerinde hangi sigorta şirketi ile çalışıyorsunuz

Firmamız Şehirler Arası Nakliyat Hizmetlerinde ALLİANZ Firması ile çalışmaktadır.

şehir içi nakliyat hizmetlerinde 81 şehrimize de çalışıyor musunuz

Firmamız Tüm Türkiye’ye Hizmet vermektedir. 81 ile de Çalışma Yapıyoruz

şehir içi ofis taşımacılığı hizmetiniz var mı

Tabi ki var. Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Horoz Nakliyat
Horoz Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?