trende

Sanat Eseri Taşıma, Nakliyat ve Depolama

Sanat Eseri Taşıma ve Nakliye

Sanat eseri taşıma ve nakliye hizmeti ile yağlı boya tablo eserlerinden heykel, süsleme, bezeme kadar çok farklı türlere sahip sanat eserleri; taşınması gerektiğinde zorlu bir süreç başlar. Sanat eseri taşımacılığı, en zor taşıma işlemlerinden birisidir. Sanat eserleri eserler, hassas malzemelerden oluşur ve özenli taşıma gerektirir. Bu nedenle profesyonel hizmet veren bir firma ile anlaşılması önem arz eder. Horoz Nakliyat, sanat eseri ve eser taşımacılığında da güvenli ve kusursuz hizmet sunar.

Sanat Eseri Taşımacılığı Nedir?

Sanat eseri veya sanat eserleri, estetik bir fiziksel madde veya sanatsal yaratımdır. Edebiyat ve müzik eserleri de dahil olmak üzere, sanat olarak kabul edilen herhangi bir eser dışında, bu terimler temel olarak somut, taşınabilir görsel sanat formları için geçerlidir..

Sanat eseri taşımacılığı ise bu önemli eserlerin bulundukları yerden alınıp yeni adreslerine taşınmasına denir. Sanat eseri veya eserleri taşıma işlemi, kültürel objelerin korunması açısından da büyük bir görevdir. Taşıma işlemi için bu bilinç ile hareket edecek bir firma ile çalışılması en doğru karar olacaktır. Çünkü taşıma işlemi özverili bir şekilde yapılmazsa tarihi eserlerin korunması sağlanamaz.

Sanat Eseri Nakliye ve Taşıma İşleminde Paketleme Nasıl Olmalıdır?

Özel Sanat eseri taşıma ve nakliye işleminin kusursuz olması için öncelikle iyi paketleme yapılması gerekir. Sanat eserleri, yapıldıkları malzemelere bağlı olarak çok hassas ve kırılgan olabilirler. Bu özelliklere sahip eserler özenle paketlenmelidir. Ayrıca paketin çok sıkı veya çok gevşek olmadığından emin olunmalıdır.

Ağır olan eserler için ise bu yükü kaldırabilecek paketler seçilmelidir. Bununla birlikte taşınmalarını kolaylaştıracak şekilde paketlenmelidir.

Taşınma işlemi sırasında geçilecek yollar önceden belirlenmeli; sanat eserlerinin paketleri, bu yollara uygun büyüklükte olmalıdır.

Horoz Nakliyat olarak sanat eserlerinin paketlenmesinde gereken önemi verir, iş planını buna göre düzenleriz.

Sanat Eseri Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sanat eseri taşıma ve nakliyat işlemlerinde, paketlemeden sonra eserlerin nakliye aracına yerleştirme süreci başlar. Bu süreçte tüm eserler özenle yerlerinden kaldırılmalı ve taşınmalıdır. Sanat eserlerine hasar verecek durumların oluşmamasına özen gösterilmelidir.

Sanat eserlerinin iş planına uygun sıralama ile taşınması, nakliye aracına doğru yerleşimi için oldukça önemlidir. Ayrıca nakliye aracının eserlerin büyüklüklerine uygun olmasına dikkat edilmeli, gerekirse araç değişimi yapılmalıdır.

Horoz Nakliyat olarak sanat eseri taşımacılığında paketlemeden teslim etme sürecine kadar kusursuz hizmet sunarız. Uzman ekibimiz paketleme ve taşıma işlemlerini özenle yapar ve iş planlarına uygun olarak araç içi düzenlemesini sağlar. Böylelikle zamanında ve sorunsuz teslimat sunarız.

Hizmet Politikalarımız Nelerdir?

Horoz Nakliyat olarak kusursuz taşıma ile güvenilir hizmet sunarız. Taşıma hizmeti sunduğumuz diğer tüm eşyalara olduğu gibi; tarihi eserlere de önem veririz. Taşıdığımız sanat eserleri Horoz Nakliyat güvencesi altındadır.

Horoz Nakliyat olarak alanında uzman bir kadro ile çalışırız. Bu profesyonel ekip, taşıma işlemleri sırasında koordineli ve disiplinli bir hizmet sunar. Özenle çalışan ekibimiz, sanat eserlerini tam zamanında istenen yere güvenli bir şekilde teslim eder.

Sanat eseri nakliyat, nakliye ve taşıma işlemlerinde doğru iş planı çok önemlidir. Ekibimiz tüm bu süreci eksiksiz yönetecek şekilde iş planı yapar ve bu kusursuz plana bağlı kalır. Böylelikle olası tüm aksilikler önlenmiş olur, tüm eserler güvenle ve titizlikle taşınır.

Horoz Nakliyat olarak müşteri memnuniyetine büyük önem gösteririz. Bu amaçla taleplerinizi dikkatle dinler, anlaşmalarımızı bu isteklere göre şekillendiririz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Sanat eseri taşıma işlemleriniz için kaliteli, hızlı ve kusursuz bir hizmet almak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımız sitemizde yer alır. Bunun yanında, ‘Hızlı ekspertiz’ seçeneğine tıklayarak ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz konuma eksperlerimiz hızlıca ulaşır, tarihi eserleri yerinde inceleyerek taşıma planı yapar. Böylelikle taşıma işlemleri için ilk adım atılmış olur.

Horoz Nakliyat olarak tarihi eserleri güvenle taşır, kültürel mirasımıza sahip çıkarız.

Ayrıca Diğer Hizmetlerimiz:
Ofis Taşıma
Villa Taşıma
Eşya Depolama
Asansörlü Taşıma
Eşya Depolama
Müze Taşıma
Evden eve Taşıma
Piyano Taşıma

Hizmet Özellikleri
 • İlk olarak evinizin taşınacağına karar verirseniz birinci görev nakliyat firmalarından ekspertiz talep ediniz.
 • Yapılan ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yapılan tüm görüşmeleri detaylı bir şekilde sözleşme aşamasına geçirilmesi gerekmektedir. ( Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
 • Taşınma işlemlerinde eşyaların yoğunluğu, mesafeler veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.
 • Taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
 • Taşınma işlemlerinde her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
 • Sigorta işlemleri ile ilgili olarak nakliye firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır ve müşteriye verilir. Nakliye tarafından iletilmediği taktirde siz talep ediniz.
Sıkça Sorulanlar
Sanat Eseri Taşıma ücretleri ne kadar

Kilometre Bazlı Hareket Edildiği için Fiyatlar Değişmektedir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sanat Eseri Taşıma nakliyat fiyatlarını belirleyen kriterler nelerdir

Mesafe, istenilen Hizmet Şekli, Taşıma Süresi gibi Birçok Farklılık Fiyatları etkilemektedir

Sanat Eseri Taşıma nakliyat hizmetlerinde hangi sigorta şirketi ile çalışıyorsunuz

Firmamız Şehirler Arası Nakliyat Hizmetlerinde ALLİANZ Firması ile çalışmaktadır.

Sanat Eseri Taşıma nakliyat hizmetlerinde 81 şehrimize de çalışıyor musunuz

Firmamız Tüm Türkiye’ye Hizmet vermektedir. 81 ile de Çalışma Yapıyoruz

Diğer taşımacılık hizmetiniz var mı

Tabi ki var. Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Horoz Nakliyat
  Horoz Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?