trende

Piyano Taşıma Nakliye ve Depolama

Piyano Taşıma ve Nakliye Hizmeti

Piyano taşıma İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük bir şehirler başta olmak üzere şehir içi taşımak, nakliye yapmak, şehir dışı taşıma ve asansörlü taşıma stresli ve zorlu olabilir. Bu nedenle profesyonel kadroya sahip güvenilir bir şirket ile anlaşma yapmak, piyano taşımada her zaman en iyi seçenektir.

Hozroz Nakliyat olarak piyano ve diğer eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşır, yeni yaşamınızı kurmanızda yardımcı oluruz. Böylelikle stres yaşamadan hızlı ve kolay bir şekilde taşınmanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz güvenilir hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti anlayışıyla yola çıkarak eşyalarınızı kusursuz bir şekilde taşır. Anlaşma gün ve saatinde yeni yaşamınızı kuracağınız lokasyona teslim eder.

Taşınma işlemleriniz sırasında tüm eşyalarınız Hozroz Nakliyat güvencesine alınır. Böylelikle taşınma sırasında endişe etmenize gerek kalmaz.

Hozroz Nakliyat olarak bizleri farklı yapan unsurlar güvenilirliğimiz, profesyonel kadromuz, titiz iş planlarımız ve kusursuz taşıma hizmetimizdir.

Piyano taşıma ve nakliye
Piyano taşıma ve nakliye

Piyano Taşıma ve Nakliyat İşleminde Güvenilir Hizmet

Yaşamın her alanında olduğu gibi taşınma işlemlerinde de en önemli konu güvendir. Hozroz Nakliyat olarak piyano taşıma işlemlerindeki tecrübemiz ile güvenilir bir hizmet sunarız.

Bizlerle sitemizdeki telefon numaralarından iletişime geçtiğinizde, ilettiğiniz konuma tecrübeli ekspertizlerimizi göndeririz. Ücretsiz ekspertiz raporumuzun ve fiyat teklifinin ardından taşınmaya karar vermeniz durumunda sizlerle yeniden iletişime geçeriz. Tarih ve saat konusunda detaylı görüşme sağlayarak ortak karar alırız. Böylece anlaşılan tarih ve saatte ekibimiz yerini alır.

Taşınma sırasında eşyalarınız Hozroz Nakliyat güvencesi altındadır. Taşıma işlemleri boyunca tüm eşyalarınıza en az sizler kadar değer verir, herhangi kötü bir durumun oluşmaması için titizlikle hareket ederiz. Böylelikle endişe yaratacak durumları ortadan kaldırırız.

Profesyonel Kadro

Hozroz Nakliyat olarak tecrübeli ve profesyonel bir kadro ile çalışırız. Alanında uzman kişilerden oluşan profesyonel ekibimiz taşınma günü öncesi gerekli tüm detayları sizler için düşünür ve taşınma günü geldiğinde titizlikle harekete geçer. Birbiriyle koordinasyon içerisinde çalışan profesyonel kadromuz sayesinde yaşanılabilecek tüm aksilikleri önler ve güvenli bir taşıma sağlarız. Bu sayede piyano taşıma şehir içi ve şehirler arası taşıma ve nakliyat işlemleriniz kolay bir şekilde tamamlanır.

Böylece bizler eşyalarınızı güvenle taşırken sizlere sadece yeni yaşamınızı planlamak kalır.  

piyano taşıma
piyano taşıma

İş Planı

Piyano taşıma işlemleri, kusursuz bir iş planı gerektirir. Taşınma öncesi firmamızın profesyonel taşıma ekibi ve ekspertizlerimiz koordinasyon içerisinde çalışarak iş planı yapar. Bu iş planı taşınma sürecini iyi bir şekilde yönetme kolaylığı sağlar. Taşınma günü tüm ekibin oluşturduğumuz bu kusursuz iş planına uyması sağlanır ve böylelikle olası tüm aksilikler önlenir. Böylece İstanbul içinde eşyalarınız kusursuz bir şekilde ve güvenle taşınır, zamanında teslim edilir.

Piyano Taşıma ve Nakliyatta Kusursuz Taşıma ve Nakliyat

Taşınma işlemlerinde yanlış tercihler yapılırsa işler ters gidebilir, sıkıntı ve stres yaşanılabilir. Hozroz Nakliyat olarak piyano taşıma işlemlerinde müşterilerimize kusursuz taşıma sunarız ve yeni yaşamınızı için işlerinizi hafifletiriz. Taşınma işlemi öncelikle titizlikle paketlenmiş ve kontrol edilmiş piyanonun taşıma aracına nakliye edilmesiyle başlar. Gerekirse bu işlem için vinç veya asansörlü taşıma işlemi ekspertiz edilir. Profesyonel ekibimiz eşyalarınızın nakliye aracımıza güvenli bir şekilde yerleşimini sağlar. Ardından taşınacağınız yeni lokasyona eşyalarınız titizlikle taşınır ve sizlerin talep ettiği şekilde teslim edilir. Bu sayede taşınma işleminiz herhangi bir sorun yaşanmadan zamanında ve güvenilir bir şekilde tamamlanır. 

Müşteri Memnuniyeti

Kurumsal alt yapımızla Hozroz Nakliyat olarak müşteri memnuniyetine büyük ölçüde önem veririz. Müşterilerimizin taleplerini anında yanıtlar ve kusursuz bir şekilde yerine getiririz. Şehir içi veya şehir dışı piyano taşıma işlemlerinden sonra ise müşterilerimizin geri dönüşlerini önemser, bu dönüşlere göre firmamız içerisindeki gerekli aksiyonları alırız.

Bizi telefon numaralarımızdan arayarak detaylı bilgi alabilir, kusursuz ve güvenilir taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hozroz Nakliyat ile taşınırken endişeye yer yok!

Ayrıca Diğer Hizmetlerimiz:
Ofis Taşıma
Villa Taşıma
Eşya Depolama
Asansörlü Taşıma
Eşya Depolama
Müze Taşıma
Evden eve Taşıma
Piyano Taşıma

Hizmet Özellikleri
 • İlk olarak piyanonuzun taşınacağına karar verirseniz birinci görev nakliyat firmalarından ekspertiz talep ediniz.
 • Yapılan ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yapılan tüm görüşmeleri detaylı bir şekilde sözleşme aşamasına geçirilmesi gerekmektedir. (Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
 • Şehir içi taşınma işlemlerinde piyanonun durumu, genişliği (kuyruklu piyano veya kuyruksuz piyano), mesafeler veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.
 • Şehir içi taşıma ve taşınma süreçlerinde piyanonun, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
 • Taşınma işlemlerinde her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
 • Sigorta işlemleri ile ilgili olarak nakliye firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır. Bilgiler müşteriye verilir. Nakliye tarafından iletilmediği taktirde siz talep ediniz.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Horoz Nakliyat
  Horoz Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?