trende

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis taşıma ve nakliye işlemleri ile ofis nakliyatı başta İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirler başta olmak üzere tüm şehirlerde oldukça zor, riskli ve zamana karşı yapılan nakliye işlemidir. Firmalar için bazen lokasyon değişiklikleri gerekebilir. Bu durumda tüm ofisin güvenli bir şekilde yeni adrese taşınması gerekir. Ancak ofisin taşınması güvenlik risklerini de beraberinde getirir. Taşınma işlemlerinizde profesyonel firmaları tercih ederek bu zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.

Ofis Taşıma Nedir ?

Ofis taşıma, bir ofis içerisindeki belirlenmiş eşyaların yeni adrese taşınma işlemidir. Adres değiştiren şirketler için mecburi olan bu işlem, karışıklığa ve zaman kaybına neden olabildiği için zorlu bir süreçtir.

Ofis Taşımada Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bütün şirketin ofis eşyalarının taşınması işlemi belki de en zor nakliye işlemlerinden biridir. Firmanızın kıymetli evraklarının kaybolmadan ve zarar görmeden taşınması gerekir. Evrak düzenlerinin karışması sizin için sorun olabilir. Evrak kaybolmaları ise ciddi güvenlik problemlerine neden olacaktır.

Bunun yanında, ofislerde bulunan ağır eşyalar ve hassas elektronik aletler taşınma için zorluk yaratır. Malzemelerin nakliye aracına sağlam bir şekilde yüklenmemesi, yerleşilecek yeni adresin uzak olması gibi etkenler eşyalarınızın güvenliğini tehdit eder. Ayrıca taşınma işlemlerinin hızlı olması, hizmetlerinizin uzun süre aksamaması adına son derece önemlidir.

Hozroz Nakliyat olarak profesyonel ekibimiz ile hızlı ve güvenilir taşıma hizmeti sunarız. Tüm evrak ve ofis eşyalarınızın güvenliğini garanti eder, sorunsuz bir nakliye sağlarız. Eşyalarınız, yeni adreslerine güvenle yola çıkar; hızlı ve pratik bir şekilde teslim edilir. 

Ofis Taşıma Hizmet Politikalarımız Nelerdir?

Hozroz Nakliyat olarak bizleri farklı kılan hizmet politikalarımızdır. Profesyonel kadrolarımız ile çalışır, müşterilerimize kusursuz nakliyat sağlarız. İş planlarımız dahilinde hareket ederek, yüzde yüz müşteri memnuniyeti için hizmet veririz. Nakliyat denilince akla ilk gelen firmalardan birisi olarak güvenilirliğe büyük önem veririz. 

Güvenilir Hizmet

Tüm nakliyat işlemlerinde olduğu gibi, ofis taşıma sürecinde de en önemli konu güvenilirliktir. Hozroz Nakliyat olarak güçlü referanslarımız ile hizmet veririz. Eksperlerimiz aracılığıyla ofis eşyalarınızı yerinde inceler, değerlendirmelere göre fiyat anlaşması yaparız.

İletişimimizin tüm aşamalarında siz müşterilerimiz için açık ve net bir yöntem kullanırız. Bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmadan, talep ettiğiniz gün ve saatte taşınma işlemlerinizin gerçekleştirilmesini sağlarız.

Ofis taşınmasında tüm evrak ve eşyalarınız Hozroz Nakliyat güvencesindedir. Böylelikle biz taşıma işlemlerinizi sağlarken gözünüz arkada kalmaz.

Ofis Nakliyat İşlemlerinde Kusursuz Taşıma

Hozroz Nakliyat olarak müşterilerimizin ofis taşıma sürecini sorunsuz olarak atlatmalarına önem veririz. Amacımız herhangi bir aksaklık yaşamamanız ve kısa bir süre sonra hizmetlerinize kaldığınız yerden devam etmenizdir. Profesyonel ekibimiz ile iş planları çerçevesinde hızlı ve kusursuz taşıma sağlarız. Bu sayede aksama yaşamadan hizmetlerinize devam edebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti politikamız, ofis taşıma işlemlerinde de kusursuzluğu sağlar. Yeni ofisinize sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınmanızı sağlamak bizim için önemlidir. Bu nedenle müşterilerimizin taleplerini dikkatli bir şekilde dinler, ilk andan itibaren önem gösteririz. Hozroz Nakliyat olarak bizim için değerli olan müşterilerinizin memnuniyetidir. Bu amaçla çaba gösterir, olumlu geri dönüşler sayesinde motivasyonumuzu sağlarız.

Ofis Taşıma Profesyonel Kadro

Taşınma süreci ancak profesyonel kadroyla kusursuz bir şekilde tamamlanır. Hozroz Nakliyat olarak alanında uzman bir ekiple çalışırız. Kalifiye ekibimiz taşınma işlemlerinizi kolaylaştırır ve sorunları önler. Disiplinli bir şekilde çalışarak zamanında teslimi sağlar. Böylelikle zamandan tasarruf sağlayarak çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İş Planı

Ofis taşıma, zorlu bir süreçtir. Bu süreçte iş planı mutlaka yapılmalı, bu plana uygun olarak hareket edilmelidir. Hozroz Nakliyat olarak eşyalarınızı yerinde inceler, taşınması gerekenlerin listesini çıkarırız. Detaylı iş planına göre hareket eder, kusursuz taşımayı sağlarız. Böylece taşınma işleminiz güvenli, hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleşir.

Profesyonel ekibimizle taşınma işlemlerinizde yanınızdayız. Hozroz Nakliyat ile ofis değiştirmekten korkmayın!

Ayrıca Diğer Hizmetlerimiz:
Ofis Taşıma
Villa Taşıma
Eşya Depolama
Asansörlü Taşıma
Eşya Depolama
Müze Taşıma
Evden eve Taşıma
Piyano Taşıma

Hizmet Özellikleri
 • İlk olarak evinizin taşınacağına karar verirseniz birinci görev nakliyat firmalarından ekspertiz talep ediniz.
 • Yapılan ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yapılan tüm görüşmeleri detaylı bir şekilde sözleşme aşamasına geçirilmesi gerekmektedir. ( Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
 • Ofis taşıma işlemlerinde eşyaların yoğunluğu, mesafeler veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.
 • Taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
 • Taşınma işlemlerinde her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
 • Sigorta işlemleri ile ilgili olarak nakliye firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır ve müşteriye verilir. Nakliye tarafından iletilmediği taktirde siz talep ediniz.
Fotoğraf Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Ofis taşıma ücretleri ne kadar

Kilometre Bazlı Hareket Edildiği için Fiyatlar Değişmektedir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ofis nakliyat fiyatlarını belirleyen kriterler nelerdir

Mesafe, istenilen Hizmet Şekli, Taşıma Süresi gibi Birçok Farklılık Fiyatları etkilemektedir

Ofis nakliyat hizmetlerinde hangi sigorta şirketi ile çalışıyorsunuz

Firmamız Şehirler Arası Nakliyat Hizmetlerinde ALLİANZ Firması ile çalışmaktadır.

Ofis nakliyat hizmetlerinde 81 şehrimize de çalışıyor musunuz

Firmamız Tüm Türkiye’ye Hizmet vermektedir. 81 ile de Çalışma Yapıyoruz

Şehirler arası ofis taşımacılığı hizmetiniz var mı

Tabi ki var. Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Horoz Nakliyat
  Horoz Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?