trende

Kartal Evden Eve Taşıma Nakliye

İstanbul Kartal evden eve şehir içi ve şehir dışı taşıma, nakliye, evden eve taşıma ve nakliyat, ofis taşıma, villa taşıma, parça eşya nakliye ve depolama hizmeti, tarihi eser taşıma, sanat eseri nakliyesi ve piyano taşıma asansörlü ve asansörsüz nakliye olarak ayrıca İstanbul Kartal içinde ve çevresinde Hozroz Nakliyat ve Taşımacılık olarak sigortalı, hızlı ve güvenli bir biçimde verilmektedir.

Taşıma ve Nakliye Hizmeti

İnsanlar, firmalar, ofisler günümüzde çeşitli nedenlerle şehir içi ve şehir dışı olmak üzere taşınmakta ancak bu zorlu nakliye süreci içerisinde çeşit çeşit problemler yaşamaktadır. Hozroz Nakliyat tüm bu zorlu süreci ve oluşabilecek problemleri uzman kadrosu ile hızlı ve güvenli bir şekilde aşmaktadır. Bu oluşabilecek sorunların başlıcaları nakliye çeşitlerine göre aşağıda verilmektedir ki taşıma ve nakliye işlemi yapan Hozroz Nakliye ekibi ile bu sorunlar ortadan kalkmaktadır:

 • Evden eve taşıma ve nakliye işlemi sırasında eşyanız güvence altına alınmayabilir, hasarlarınız tanzim edilmeyebilir, eşyalarınız kaybolabilir veya iyi ve hızlı güzergah seçilmediği taktirde eşyalarınız zamanında belirlenen adrese ulaşmayabilir. Evden eve taşıma ve nakliye işlemi sonrasında aracın yük bölümü kapağı açıldığında iyi paketleme ve depolama yapılmadığı için eşyalarınızda ciddi hasarlar oluşabilir.
 • Şehirlerarası taşıma ve nakliyat işlemlerinde, plan ve program detaylı bir şekilde yapılmaz ise taşınacak eşyalarınız zamanında verilen adreste nakliye firması tarafından geç getirilebilir. Şehirlerarası ve şehir dışı uzun yollarda istifleme olarak tabir edilen şekilde eşyalar yığılırsa geri dönüşü olmayacak şekilde eşyalarınız zarar görebilir ve sigortasız taşıma neticesinde zararınız karşılanmaz.
 • Şehir içi taşıma ve nakliye işlemlerinde en güvenli iş planı çıkartılmadığından dikkatsizce ve sizin istediğiniz öncelikte eşyalarınız ve paketleriniz hasar alacak şekilde araç içine dikkatsizce istiflenir. Taşıma işleminde metrekareye yapılan basınç hesaba katılmazsa alttaki paketler ağırlıktan ezilebilir.
 • Ofis taşıma ve nakliye işlemi sırasında, evrak düzeni karışabilir, kıymetli evraklar hasar görebilir, hassas ofis elektronik eşyaları nakliye sırasında zarar görebilir.
 • Parça eşya taşıma ve nakliye işlemi sırasında parça eşyaların üzerlerine başka taşıma işlemi yaptıran müşterinin eşyası konulabilir ve bu eşyanıza zarar verebilir. Parça eşya taşıma sürecinde eşyaya uygun araç veya araçlar seçilmezse eşyanız zarar görebilir.
 • Sanat eseri nakliyesi ve taşıma işlemi sırasında, değerli tablolar iyi paketlenmezse ve güzergah sıkıntısı sebebiyle nakliye işlemi sırasında güvenliği sağlanmazsa zarar görebilir.
 • Tarihi eser taşıma ve nakliye işlemi sırasında değer verdiğiniz eşyalar araç içerisinde herhangi bir yere temas ettiğinde kırılabilir, kullanılamaz hale gelebilir. Sergi için taşınıyorsa planlı bir şekilde program yapılmadığı için zamanında eşyanız adrese ulaşmayabilir.
 • Ofis taşıma ve nakliyesi işlemi sırasında, kırılacak eşyalar şişme darbe emici paketleme ürününe iyi sarılmazsa, toz alacak şekilde güvenilir paketleme yapılmazsa hasar oluşabilir.
 • Asansörlü taşıma ve nakliyat işlemi sırasında, kullanılan asansör ve vinç yapısı, taşınacak eşyalara uygun değilse, tonajı belirlenmemişse eşyalarınızda ciddi hasar oluşabilir.
 • Eşya depolama hizmeti sırasında, eşyalarınızın boyutu ve oranına göre depolanacak alan hakkında ön çalışma yapılmayabilir. Böylece dik duracak eşyalarınız toz alacak şekilde yan durarak zemine yatırılabilir ve eşyanız hasar veya zarar görebilir.
 • Antika eşya taşıma ve nakliye işlemi sırasında uygun boyutta araçlar seçilmezse şehir içi veya şehir dışı güzergahı sırasında antika eşyalarınız hasar görebilir. Antika eşya taşıma uzmanı olmayan şoförlerce taşınan antika eşyalar taşıma işlemi süresince dikkatsizce ve hasar alacak biçimde taşınabilir.
 • Müze taşıma ve nakliye işlemi sırasında kültür varlığı kabul edilen objeler, tarihi eserler veya sanat eserleri gereken özen, havasız paketleme biçimi yapılmazsa bozulmalara, küflenmelere sebep olabilir ve ağır hasar görebilir. Ayrıca Kkurumsal müze, paha biçilmez tarihi eser ve benzeri nakliyat işlerinde uluslararası kurallara uyulmadan taşıma yapilarak geri dönülemez bürokratik hatalara sebebiyet verilebilir.
 • Piyanı taşıma ve nakliye işlemi sırasında zemin harici taşıma işlemi yapan aracın herhangi bir yerine kuyruklu veya kuyruksuz piyano parçasının değmesi veya dokunması esnasında çizikler, hasarlar, vuruklar oluşabilir.
Kartal Evden Eve Taşıma Nakliye
Hozroz Nakliyat ve Taşıma İşlemleri Planı
 • Hozroz Nakliyat uzman kadrosu tarafından ilk olarak taşınacak eşyanın özellikleri, boyutu, hassaslığı belirlenir. Eşyanın özellikleri baz alınarak sigortası yükleme ve taşıma öncesi yapılır.
 • Hangi tür taşıma ve nakliye yapılacağı müşteri ile görüşülerek belirlenir ve taşınacak eşyaların güzergahı müşteri ile yapılan görüşme esnasında, müşteriye fikir de verilerek önerilir.
 • Taşınacak eşyanın paketlenmesi eşyanın cinsine göre (tarihi eser, ofis eşyası, elektronik cihaz, sanat eseri, parça eşya) paketlemesi titizlikle ve eşyanın durumuna göre önemle yapılır.
 • Gerek şehir içi, gerekse şehir dışı tüm nakliye ve taşıma hizmeti esnasında Hozroz Nakliyat ekibinden bir taşıma uzmanı bu taşıma işlemi esnasında araçta bulundurulur. Böylece nakliye esnasında oluşabilecek riskler de oluşmadan engellenir.
 • Tüm taşıma ve nakliye işlemleri ve hizmetlerimiz konusunda uzman ve güvenli nakliye ve taşıma şoförlerince yapılır.
 • Müze taşıma işlemlerinde ise paha biçilmez tarihi eser ve müze nakliyatlarında kurum ve kuruluşların varsa mevzuat olarak tanımlanmış güvenlik ve koruma önlemleri alınır, yoksa uluslararası kabul edilmiş kurallara göre taşıma yapılır.

İstanbul Kartal Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat genel anlamda eşyalarınızın eski konumdan yeni yerleşkelerine taşınmasındaki bütün prosesleri içeren bir hizmettir. Bu hizmet esnasında; eşyalarınızın toparlanması, demontajı, paketlenmesi, araçlara yüklenip boşaltılması, yeni yerleşkeye getirilmesi, paketlerin açılması, montaj, kurulum ve eşyaların tesisat işlerinin yapılması gibi bütün süreçleri kapsamaktadır. Kısacası taşınma ihtiyacı olan müşterilerin talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla; ev, ofis, villa, işyeri veya diğer eşyalarının bulunduğu konumdan, istenilen yeni konuma istenilen zamanda yani doğru ve tam zamanında taşınması adına gerekli prosedürleri; planlama, uygulama ve kontrol etme sürecidir.
Bütün bu prosesleri zihinde daha oturması halinde sırayla aşamalar halinde sıralamak gerekirse:
1. Demontaj ve Paketleme
2. Eşyaların Araca Taşınması
3. Yeni Adrese Eşyaların Nakliyatı
4. Eşyaların Yeni Eve Taşınması
5. Montaj, Kurulum ve Eşyaların İstenilen Yerlere Yerleştirilmesi
   Tüm bu aşamalardaki hizmetleri Evden Eve Nakliyat firmaları Evden Eve Nakliyat hizmetinin içinde ek ücret almadan vermektedir. Evden Eve Nakliyat firmalarının ekstra olarak eşya depolama hizmetleri de vardır. Örneğin evinizi veya ofisinizi boşaltmanız gerek ama henüz yeni bir yer bulamadı iseniz, evinizde veya ofisinizde henüz kullanmayacak olduğunuz eşyalarınız olduğunda vs. durumlarda depolarda eşyalarınızı muhafaza ederek sizlerin geri istediği zamanda yeniden nakliyesi gerçekleştirilebilmektedir.

Kartal Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

  İsmi her ne kadar sadece Evden Eve Nakliyat firması olarak geçse de sadece ev taşımacılığı yapmamaktadır. Birçok hizmet koluna sahiptir.

Asansörlü taşıma
Kartal Evden Eve Taşıma

Kartal Evden Eve Nakliyat için Neden Hozroz Nakliyat?

 1. Kartal Evden Eve Nakliyat- Uzman Ekip
   
  Eşyalarınızın taşınmasından yerleştirilmesine kadar olan süreçte görevde bulunan ekibimiz her konuda uzmandır ve gerekli bütün eğitimlerden geçerek işe alınmışlardır. Eşyaların indirilmesi, kaldırılması, taşınmasından paketlenmesine kadar her sürecin eğitimini almış ve profesyonellerdir. Aynı zamanda marangoz, tesisat, elektrik ve benzeri alanlarda da çalışmakta olan ustalarımız eşyalarınızın kurulumu, montajı ve yerleştirilmesinde özenle çalışarak önemli bir rol oynamaktadır.
  2. Kartal Evden Eve Nakliyat- Geniş Araç Filosu
     Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, her mevsim, iklim ve hava koşulunda her gün, her saat ve her an sizlere hizmet verebilecek donanımda geniş bir araç filosuna sahibiz.  Araçlarımızın tasarımları ve özellikleri eşya taşımasına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Araçlarımızın bakımları düzenli periyotlar ile sık sık yapılmaktadır. Yolda kalma ihtimalini göze almamaktayız ki sizler için tam zamanında ve en erken teslimatı yapabilelim. Aynı zamanda eşyalarınızın büyüklüğü, azlığı, çokluğu ve kapasitesine göre uygun araçlarımız mevcuttur. Büyük, küçük eşyalarınız için ideal farklı boyutlardaki araçlarımız vardır.
  3. Kartal Evden Eve Nakliyat- Ekonomik Hizmet
    Sizlerin taşınma işlemleri için ayırdığınız bütçeye uygun, sizleri üzmeden mümkün olan en ekonomik hizmeti sunmaya çalışıyoruz. En ekonomik hizmeti sunarken ise hiçbir profesyonellikten ve kaliteden ödün vermeyerek size bu hizmeti sunuyoruz. Kısacası en makul fiyata en güvenli taşıma politikasını benimsemiş bir nakliye firması olarak sizlerin karşınızda bulunuyoruz.
  4. İstanbul Kartal Evden Eve Nakliyat- Asansörlü taşımacılık
     
  Bulunduğunuz konumda eski adresinizin kaçıncı katta olduğu asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile bizler için aşılamayacak bir engel olmakla birlikte yeni adresinizin de kaçıncı katta olduğu önemsizdir. Hem eşyalarınızın apartman içlerinde veya taşınırken kırılıp, çizilip dökülmeden taşınmasını sağlarken hem de zamandan çok fazla tasarruf ederek asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

  Kartal Evden Eve Nakliyat Hizmeti Kapsamındaki Hizmetler

  1- Kartal Evden Eve Nakliyat Eksper hizmeti
     
  Nakliyat işlerinizi bizimle yapmaya karar verdiğinizde uzman bir eksper ekibi evinize gelerek eşyalarınızın analizini yapar. Bu hizmetin amacı şunlardır:
  – Eşyalarınızın durumunu ve taşınmadan önceki deformelerin tespitini yapar. Eğer taşınma sonrasında deformeler olursa hangisinin önceden olup, hangisinin nakliyat şirketinin sorumluluğunda olduğunu belirlemek için.
  – Eşyalarınızın büyüklüğünü belirlerler ve uygun cam veya balkon tespiti yapılır. Eşyalarınızın büyüklüğüne uygun asansör kullanmak ve asansörün nereye kurulacağını belirlemek için.
  – Eşyalarınızın miktarı belirlenir. Uygun araç seçimi yapabilmek için.
  – Eşyalarınızın türlerine göre miktarları ve büyüklükleri belirlenir. Uygun koliler ve paketleme malzemelerinin temini için.
     Verilen eksper hizmeti ile, hem taşıma işleminiz pratikleşerek zamandan tasarruf edilir hem de uygun yöntemler ile güvenli bir taşıma yapılır.

  2- Kartal Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme Hizmeti
     
  Eşyalarınız 1. Sınıf en yüksek kalitede ambalajlar (havalı naylonlar, koliler, koruyucu örtüler, paketleme bantları, streç bantlar, karton fıçılar, askılı elbise aparatları, köpükler, Kraft kağıtlar) ile paketlenerek kolilenmektedir.
      Eşya paketleme hizmetini sizlere vermeden önce demonte edilmesi gereken ürünlerinizin sökülerek paketlenmesi için ise usta marangozlarımız titizlikle çalışmaktadır. Öncelikle sökülme işlemleri yapılan eşyalarınız daha sonra paketlenir. Beyaz eşyalarınızda da tesisat ustalarımız ile sökülme işlemleri yapıldıktan sonra paketlenme sürecine tabi olur. Taşınma işlemleri bittikten sonra da paketlerin sökülmesinin ardından yine aynı ustalarımız montaj, kurulum, tesisat işlemleri ile ürünlerinizin yerleştirmelerini yaparlar. Kolilerin üzerine hangi kolinin evinin hangi bölümündeki eşyalar olduğuna dair bilgiler yazılır. Taşıma işlemi bittikten sonra eşyaların yerleştirilmesi yapılırken hızlı ve pratik biçimde yerleştirilir.
     Kırılır eşyalar en güzel bir şekilde ambalajlama işlemleri bittikten sonra köpüklü karton kolilere konulurlar. Karton kolilere kırılır oldukları yazılır ve taşıma, indirme, kaldırma gibi işlemleri daha hassas davranılarak yapılır. Elektronik eşyalarınızı ise öncelikle Kraft kağıtlara ardından havalı naylonlara sararak daha güvenilir hale getirmekteyiz. Kıyafetleriniz için ise mevcut olan askılı elbise dolaplarımızı kullanıyoruz. Ütüleri dahi bozulmadan hiçbir kırışıklık bozulma vs. olmadan dolabınızdan aldığımız gibi taşıyoruz daha sonrasında da aynı şekilde yerleştiriyoruz. Ayakkabılarınızı da özel kutularımıza yerleştirerek taşımaktayız. Ayakkabılarınızın ezilmesi, bükülmesi ve kaybolması dahi olmadan en güzel şekilde taşıyoruz. Araçlara yüklenen her eşyaya da ekstra olarak koruyucu örtüler kullanıyoruz. Her tür eşya için ayrı ayrı birçok önlemi alıyoruz.

  3. Kartal Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşımacılık
     
  Hozroz Nakliyat olarak olağanüstü durumlara karşı seyir halindeyken oluşan kaza türlerinden bedeli alarak kendimizi korumak için sigortalı evden eve taşımacılık yaparken, bizlerin kusurları olması durumuna karşı sizlere güvence verebilmek için sizlerle hukuki bir zeminde Evden Eve Nakliyat sözleşmesi yaparak hasarlarınızı karşılıyoruz. Bu işlemi yapan çok az nakliyat firması olmakla birlikte bizler bütün sorumluluğu üstümüze alarak sizlere sonsuz güven vermekten gurur duyuyoruz.

ANASAYFA

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Horoz Nakliyat
Horoz Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?