trende

Hozroz Nakliyat Taşımacılık – Hakkımızda

Anasayfa » Hozroz Nakliyat Taşımacılık – Hakkımızda

Hozroz Nakliyat ve Taşımacılık Hakkında

Hozroz Nakliyat ve taşımacılık, kaliteli ve güvenli nakliyat anlayışıyla müşterilerine dünya standartlarında hizmet sunmak amacıyla yola çıkmıştır. Kurulduğu yıldan bu yana profesyonel kadrosu, iş planı ve taşıma hizmetleriyle nakliyat sektöründe güven veren bir şirkettir. Hozroz Nakliyat, büyük çoğunluğu İstanbul ilinde olmak üzere  daha çok Kadıköy, Maltepe, Ataşehir, Bostancı ve Ümraniye bölgelerinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Hizmet verdiği süreçte, on binlerce müşteriye hizmet sunarak nakliyat sektörünün yeni ve güvenli yüzü olmuştur.

Güçlü Filoyla Hizmetler

56.312 defa nakliye aracı ile taşıma hizmeti vermiş olan Hozroz Nakliyat,  evden eve nakliyat, eşya taşıma, ofis taşıma ve depolama alanlarında müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Evden eve nakliyat ve eşya taşıma alanlarında on binlerce kişinin eşyasını sorunsuz ve güvenli bir biçimde yerine ulaştırmıştır. Hozroz Nakliyat, İstanbul içi ve şehirler arası nakliyat alanlarında, %99.9 oranında müşteri memnuniyeti oranıyla, nakliyat sektöründe ön plana çıkan bir şirkettir.

Profesyonel Ekip

Profesyonel ekibi ile 7/24 destek imkânını sürdüren Hozroz Nakliyat, evden eve taşıma, ofis taşıma, şehirler arası ve şehir dışı taşımacılık ile her türlü ihtiyaç ve sorununuzda yanınızdadır. Hozroz Nakliyat, uzman kadrosu ve ilgili personelleri aracılığıyla tüm sorun ve problemlerinizde, hızlı ve özel çözümlerle her zaman yanınızdadır. Hozroz Nakliyat, müşterilerinin nakliyat ve depolama ihtiyaçları karşısında, tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla ücretsiz ekspertiz hizmeti de vermektedir.

Nakliyat sektöründe güven veren duruşu ile tanınan Hozroz Nakliyat, sektördeki tecrübesi ve hizmetleri ile nakliyat alanında istihdam sağlamaktadır.

Kalite ve Güvenin Tek Adresi !
Sizlere Türkiye’nin Her Tarafından Garantili ve Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Sunuyoruz.
Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, değerlerine ve vizyonuna inanan profesyonelleri ile hizmet alanlarımızda standart belirleyen, sosyal sorumluluk ve çevre konularında iş çevresine örnek olan, rekabet üstünlüğü yaratan çözümleri ile tercih edilen lojistik firması olmaya devam etmek.  İstanbul’un nakliye sektörün de ihtiyaç bilinirliğini ulaşmasını sağlayan, Müşterilerine güven veren kara yolları yasa ve kanunlarına saygılı bir nakliyeci şirketi olmaktır.

Vizyonumuz

Merkezimiz İstanbul olmak üzere Türkiye geneli evden eve nakliyat hizmetinde güvenli asla kaliteden ödün vermeden, insan değerini kabul eden, farklılık sunan, rakip firmalara örnek olmak, günümüzün çağına uygun araç kapasitesi, doğa dostu ekolojik paketleme ürünleri kullanımına öncülüğümüz ile müşteri odaklı çalışmalara önem veren. Türkiye pazarında sürdürülebilir büyümeyi sağlayan, hizmette güven veren insan ve çevre duyarlılığımız ile nakliyeci firması olmaktır. 

Ayrıca İlgili Linkler:

Evden Eve Taşıma ve Nakliye
Şehir İçi Nakliye ve Taşıma
Asansörlü Ev Taşıma
Asansörlü Taşıma
Şehirler Arası Nakliye ve Taşıma
Villa Taşıma
Ofis Taşıma

Whatsapp
Horoz Nakliyat
Horoz Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?