trende

Eşya Depolama ve Depolama Fiyatları

22.12.2021
280

Eşya Depolama

Profesyonel nakliye firmalarının müşterilerine verdikleri bir diğer hizmet olan eşya depolama seçenekleri ile taşınma sürecini istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Eşya Depolama Nedir?

Şehirler arası nakliyelerde daha çok tercih edilen eşya depolama yöntemini dilerseniz evden eve nakliyelerde de kullanabilirsiniz. Evden taşınmaya karar verdiniz ama daha içinize sinen bir ev bulamadıysanız, eşyalarınızı güvende tutmak istiyorsanız profesyonel firmaların sunduğu eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Daha küçük bir eve taşındıysanız ya da artık eşyalarınızın bazıları size fazlalık görünüyorsa ve yinede atmak istemiyorsanız.

Profesyonel nakliyatların eşya depolama hizmetlerinden yararlanmanız doğru olacaktır. Eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmayı iyi seçmelisiniz,  nakliye esnasında,  eşya depolamada ya da kalıcı eşya depolamada seçeceğiniz firmanın doğru kararlar vererek hareket etmesi ve eşyalarınızın hasar almadan depolacanağını ve yeterli güvenlik önlemlerinin alındığını garanti etmeleri gerekir. Bu bağlamda depoyu görebilme şansınız varsa, eşyalarınızın nereye koyulacağına dair fikir sahibi olmanızda fayda vardır.

Eşya Depolama Alanları Nasıl Olmalıdır?

Kısa süreli bile olsa eşyaların muhafaza edilmesi çok önemlidir.  Bu konuda dikkat edilmesi gereken kıstaslar vardır. Eşyalarınızın depolanacağı alanda kişiye ait odalar olması önemlidir, bu eşyanızın güvenliği açısından önem teşkil etmektedir. Eşyalarınızın alabileceği herhangi bir darbeye karşı korunaklı yerlerde  muhafaza edilmelidir, haşerelerin olmadığından emin olmalısınız, bu bağlamda eşyanın konulacağı deponun temiz olmasına özen gösterin.

Yüksek giriş olması önemlidir, her boyuttan eşyanızın rahatça sığması, yerleştirilirken ve eşyanızı geri alırken sıkıntı yaşamayacağınızdan emin olmalısınız. Birçok firma depolama alanının olduğunu söyleyecektir, merdiven altı ve profesyonel firmalar arasındaki farkı eşya depolama alanına giderseniz  daha iyi anlayabilirsiniz. Eşyalarınıza nakliyat aşamasından depolama aşamasına kadar hepsinde önem verecek profesyonel firmaları seçmediğiniz takdirde büyük sorunlar yaşayabilirsiniz.

Firmalarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşya depolama için seçeceğiniz firmanın profesyonel bir ekibe sahip olduğundan emin olmalısınız. Nakliye sırasında da önemli olan eşyaların expert’i ve sigortasıdır. Aynı şekilde eşya depolama içinde eşyanın sigortası çok önemlidir. Seçeceğiniz firmanın  eşyalarınızı sigortalaması dahilinde daha güvenlikli bir hizmet sunacağına emin olabilirsiniz. Depolama sırasında en ufak bir hasar söz konusu olduysa firma tarafından hasar bedelinin karşılanacağına dair bir sözdür sigorta.  Profesyonel firmalar tüm süreçleri dikkatle ve özenle yapacağı için eşyalarınızın depolarda  güvenli, temiz ve korunaklı muhafaza edildiğine emin olacaktır.

Neler Depolanabilir?

Sıvı ve akışkan olmayan her şeyi sizin için depolayabiliriz. Yeni ev arama aşamasında eşyalarınız depolarımızda korunur. Gözünüze fazlalık gelen eşyalarınız varsa ama satmak istemiyorsanız, eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kişiye özel depolar sayesinde dilediğiniz süre boyunca eşyalarınız güvenli bir şekilde muhafaza edilir.

Eşya Depolamada Horoz Nakliyat Farkı

Eşya depolarında bulunması gereken önemli kriterleri en profesyonel şekilde sunuyoruz.Eşyalarınızı depolamadan önce ekibimiz hepsini sigortalıyor herhangi bir aksilik karşısında zor durumda kalmamanıza önem veriyoruz. Eşyalarınız firmamız için çok değerli, eşyalarınızı sizin için ayrılan yere yerleştirip anahtarını size teslim ediyoruz. Eşyalarınızı depolarken her bir alanın temiz, haşerenin bulunmadığı , havadar ve güvenilir olmasına çok dikkat ediyoruz.

Profesyonel bir nakliyat firması olan Horoz nakliyat tüm süreçte yanınızda olup sizin için en doğru olanı tercih ediyoruz. Sizin mutluluğunuz ve eşyalarınızın güvenliği bizim için önemli. Nakliye firması olarak eşya depolama konusunda da kendimizi kanıtlamış profesyonel bir firmayız. Eşyalarınızın güvenliğine depolama aşamasında da önem veriyor ve eşyanıza hasar verebilecek riskleri ortadan kaldırıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve çalışma anlayışımız sayesinde sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz, bizim için memnuniyetiniz çok önemli. Eşyalarınıza en az sizin kadar değer veriyoruz.

Ayrıca Diğer Hizmetlerimiz:
Ofis Taşıma
Villa Taşıma
Eşya Depolama
Asansörlü Taşıma
Eşya Depolama
Müze Taşıma
Evden eve Taşıma
Piyano Taşıma

Hizmet Özellikleri
 • İlk olarak evinizin taşınacağına karar verirseniz birinci görev nakliyat firmalarından ekspertiz talep ediniz.
 • Yapılan ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yapılan tüm görüşmeleri detaylı bir şekilde sözleşme aşamasına geçirilmesi gerekmektedir. ( Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
 • Taşınma işlemlerinde eşyaların yoğunluğu, mesafeler veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.
 • Taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
 • Taşınma işlemlerinde her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
 • Sigorta işlemleri ile ilgili olarak nakliye firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır ve müşteriye verilir. Nakliye tarafından iletilmediği taktirde siz talep ediniz.
Fotoğraf Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar

Eşyalarınızın Miktarına Göre Depolama Fiyatlarımız Belirlenmektedir.

Küçük odalı depoların fiyatı ne kadar

Küçük Depolarımızın Fiyatları 400 TL’dir. Hemen Teklif Alabilirsiniz.

İstanbul’un neresinde depolama hizmeti veriyorsunuz

Firmamız İstanbul’un Hem Anadolu Hem de Avrupa Yakasında Depolama Alanları vardır.

İstanbul’un tüm ilçelerine depolama hizmeti veriyor musunuz

Evet, Tüm ilçelerde Depolama Hizmetimiz Mevcuttur.

Eşya depolarken sigorta ayrı mı yapılıyor

Taşıma Sigortası Dışında Ayrıca Depolama Sigortası Yapılmaktadır.

Bize Sorabilirsiniz
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Horoz Nakliyat
  Horoz Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?