trende

Asansörlü Taşıma, Nakliyat Hizmetleri

Asansörlü Taşıma ve Nakliye

Asansörlü taşıma ve nakliyat hizmetinde hızlı olmak ve aynı zamanda eşyaların hasar almayacağından emin olmak önemlidir. Gelişen teknoloji nakliye sektöründe de kendini gösteriyor. Profesyonel şirketlerin ekipmanları arasında bulunması gereken son teknoloji asansörlü nakliyat seçeneği ne yazık ki diğer nakliye firmalarında bulunmayabilir. Eşyalarınızı nasıl bir firmaya emanet edeceğiniz bu bağlamda çok önemlidir.

Nakliye firması bulundurması gereken ekipmanları, alanında uzman bir kadroyu ve geniş araç seçenekleri sunmuyor ise tekrar düşünmelisiniz. Taşımacılıkta asansörlü taşıma titiz bir noktadır. Profesyonel firmalara personel kadrosunda asansörlü nakliyat hakkında tecrübeli ve bilgili personel bulundurmalıdır. Eşyalarınız hem hızlı bir şekilde araca yerleşecek ve bu bağlamda yeni evinize de çabuk ulaşacak ve eşyalar yeni yerlerini hızlıca alırken gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

Asansörlü Taşıma ve Nakliyat Hizmeti Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk olarak güvenilir bir firma seçmelisiniz ve asansörlü taşıma konusunda son teknolojiyi tercih eden profesyonel bir firma olmalıdır. Hozroz nakliye firması her alanda olduğu gibi asansörlü taşımacılıkta da sizlere garanti veriyor. Asansörlü nakliye kullanırken kadromuzda işin uzmanına yer vermeyi ve son teknoloji ürünü asansörü kullanmaya önem veriyoruz.

Ekipmanlarımız arasında yer alan gelişmiş asansörlerimiz sayesinde yüksek kapasitedeki ağırlıkları rahatça taşıyabiliyoruz, apartman dairelerinin çok yüksekte olması bizim için bir sorun teşkil etmiyor, asansör sayesinde rahatça arabaya nakliyat sağlayabiliyoruz. Üstelik gürültülü olmayan asansörlerimiz sayesinde çevreye rahatsızlık vermeden, hızlıca nakliyeyi sağlayabiliyoruz.

Asansörlü Nakliyat ve Taşıma Sistemi Nerelerde Tercih Edilmelidir?

Asansörlü taşıma hem müşterilerin hem de firmamızın gözde ekipmanları arasındadır. Asansör ile nakliyat sayesinde çok ağır eşyaları rahatlıkla taşınabilmektedir, üstelik eşya hasarını en aza indirgeyen bir araçtır. Asansörlü nakliyatı genelde yüksek apartman dairelerinin nakliyatında kullanırız. Eşyaları merdivenle aşağıya indirmekten daha sağlıklı olan asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarda da hasarlar meydana gelmeyecektir. Dar merdivenler ve ağır eşyalar asansörün kullanılmasında etkili faktörlerdir. Ekibimizde bulunan alanında başarılı personeller sayesinde asansörlü nakliyat en güvenilir yol olacaktır.

Profesyonel Bir Dokunuş

Her geçen yıl nakliyat sektöründe yeni firma isimleri duyulmaktadır. İlk bakışta genel ortalamaya göre çok ucuz olan firmalar genelde merdiven altı firmalardır. Bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Nakliyat için ilk önceliğiniz seçeceğiniz firmanın profesyonelliğinden emin olmalısınız. Genelde profesyonel firmalar dışında asansörlü taşıma hizmeti sunulmasa da merdiven altı firmaların ekipmanları içinde kimi zaman bulunabilmektedir.

Eleyici faktör kullanılacak olan asansörün kalitesi ve firmanın son teknoloji bir ürün tercih edip etmemesidir. Normal şartlarda eşyalarınızın güvenliğini temin edebilecek olan asansör taşımacılığı tecrübesiz ellerde ve kalitesiz bir ürün olursa işler sarpa sarmaya başlayacak ve eşyalarınız büyük oranda zarar görebilme durumu üst seviyelere çıkacaktır.

Asansörlü Taşımacılık, Nakliye Ve Hozroz Nakliyat

Tüm konularda olduğu gibi bu konuda da müşteriye garanti sağlayabiliriz. Her duruma karşı önlem olarak ekibimiz gelip eşyaların exper’i yaptıktan sonra sigortasını ve yapılacak tüm işlemlerin sözleşmesi sizinle hazırlayacaktır. Sonrasında taşınma işleminde koşullar göz önünde bulundurularak asansörlü taşıma tercih edilecektir. Ekibimizdeki sertifikalı ve özel seçilmiş personel sayesinde eşyalarınız güvenle paketlenecek ve sonrasında asansöre konulacakatır.

Ekibimizde bulunan son teknoloji asansöler sayesinde eşyalarınız güvenle araca yerleştirilecektir. Çevreye rahatsızlık verici herhangi bir gürültü olmadan nakliyat işlemi hızla gerçekleşecek ve araç yeni evinize doğru harekete geçecektir. Aynı hassasiyetle eşyalarınız evinize çıkacak ve isteğiniz doğrultusunda yerleştirilecektir.

Asansörlü Taşıma Sigortalı Sorunsuz Nakliyat

Gelişen teknolojinin sayesinde asansörlü taşıma çok daha güvenilir bir hale geldi. Eşyalarının zarar görmesini istemeyen kişilerin ilk tercihi asansörlü nakliyat oluyor. Bu sayede hızlı ve sorunsuz nakliyat sağlayan firmalar müşterilerine hasarsız eşya garantisi verebiliyor. Fakat nakliyenin her alanında olduğu gibi asansörün tecrübeli bir personel tarafından kullanılması eşyaların hasar almamasını sağlayacak önemli bir faktördür.

Ayrıca Diğer Hizmetlerimiz:
Ofis Taşıma
Villa Taşıma
Eşya Depolama
Asansörlü Taşıma
Eşya Depolama
Müze Taşıma
Evden eve Taşıma
Piyano Taşıma

Hizmet Özellikleri
 • İlk olarak evinizin taşınacağına karar verirseniz birinci görev nakliyat firmalarından ekspertiz talep ediniz.
 • Yapılan ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yapılan tüm görüşmeleri detaylı bir şekilde sözleşme aşamasına geçirilmesi gerekmektedir. ( Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
 • Asansörlü taşıma ve nakliyat işlemlerinde eşyaların yoğunluğu, mesafeler veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.
 • Taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
 • Asansörlü nakliye ve taşınma işlemlerinde her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
 • Sigorta işlemleri ile ilgili olarak nakliye firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır ve müşteriye verilir. Nakliye tarafından iletilmediği taktirde siz talep ediniz.
Fotoğraf Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Asansörlü ev taşıma ücretleri ne kadar

Kilometre Bazlı Hareket Edildiği için Fiyatlar Değişmektedir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asansörlü evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen kriterler nelerdir

Mesafe, istenilen Hizmet Şekli, Taşıma Süresi gibi Birçok Farklılık Fiyatları etkilemektedir

Asansörlü arası nakliyat hizmetlerinde hangi sigorta şirketi ile çalışıyorsunuz

Firmamız Şehirler Arası Nakliyat Hizmetlerinde ALLİANZ Firması ile çalışmaktadır.

Asansörlü nakliyat hizmetlerinde 81 şehrimize de çalışıyor musunuz

Firmamız Tüm Türkiye’ye Hizmet vermektedir. 81 ile de Çalışma Yapıyoruz

Asansörlü ofis taşımacılığı hizmetiniz var mı

Tabi ki var. Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Horoz Nakliyat
  Horoz Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?