trende

Antika Eşya Taşıma Nakliye ve Depolama

Antika Eşya Taşıma Nakliye ve Depolama

Antika eşya taşıma, nakliye, depolama ve taşımacılığı, antika eşyaların eşyaların hassas ve ağır olması sebebiyle oldukça zorlayıcıdır. Bu nedenle taşıma firmasının özel olarak seçilmesi gerekir. Horoz Nakliyat olarak antika eşyalarınıza en az sizin kadar değer verir, kusursuz hizmet sağlarız. Taşınma sırasında oluşabilecek her türlü aksilik için gerekli önlemleri alarak hareket ederiz.

Antika Eşya Taşıma ve Nakliye Nedir?

Antika; eski dönemlerden kalma ve maddi ve manevi olarak değerli eşyalara denir. Antika eşya taşımacılığı ise bu eşyaların eski konumundan alınarak yeni bir adrese taşınmasıdır. Antika eşyalar resmi kurumlara veya bireysel kişilere ait olabilir. Tablodan heykele, mobilyadan demir paraya kadar çok çeşitli antika eşya örneği vardır. Şekillerinin ve yapı malzemelerinin farklı olması sebebiyle taşınmaları zor ve yorucudur.

Antika eşya taşıma titiz bir çalışma gerektirir. Bu nedenle nakliyat sektöründe tecrübeli, profesyonel ekipler tarafından taşınması oldukça önemlidir. Horoz Nakliyat olarak antika eşyalarınıza hak ettiği değeri verir, kusursuz taşıma anlayışıyla hızlı ve kaliteli hizmet sağlarız. Antika eşyalarınızı büyük bir özenle paketleyip araçlarımıza taşıyarak tam zamanında teslimatını yaparız.

Antika Eşya Paketlemesi ve Taşıma İşlemi Nasıl olmalıdır?

Antika eşya taşıma, özenli ve dikkatli bir paketleme ile başlar. Antika eşyalar yapıları gereği hassas ve korunmasız olabilir. Bu nedenle koruyucu malzemeler bu yapılara uygun olarak seçilmelidir. Antika eşyalar düşme ve kaybolma riskine neden olacak şekilde bol paketlenmelidir. Bununla birlikte, çok sıkı paketler de hassas eserlere zarar verebilir. Bu nedenle paketleme eşyanın özelliğine uygun olmalıdır.

Ayrıca eşyaların taşınacağı yol önceden belirlenmelidir. Antika eşyaların paketleri bu yoldan rahatça geçebilecek büyüklükte olmalıdır.

Horoz Nakliyat olarak tüm antika eşyalarınızın uygun şekilde paketlenmesi sağlarız. Bu sayede taşıma işlemleri sırasında düşme, kırılma, zarar görme gibi riskler ortadan kalkar ve gözünüz arkada kalmaz.

Antika Eşya Taşımada Nelere Dikkat Edilmelidir?

Taşımacılık sırasında antika eşyaların zarar görme ve kaybolma riski bulunur. Bu nedenle taşınma işleminin başından sonuna kadar dikkatli ve özenli olunmalıdır. Özel koruyucu malzemelerle paketleme işlemi yapılmalı, ardından antika eşyalar nakliye aracına özenle yerleştirilmelidir. Nakliye aracının eşyaların büyüklüğüne uygun genişlikte olması gerekir. Bu nedenle antika eşya taşıma işlemleri için nakliye aracı dikkatli bir şekilde seçilmelidir.

Hizmet Politikalarımız Nelerdir?

Horoz Nakliyat olarak hizmet verdiğimiz diğer tüm taşıma işlemlerinde olduğu gibi, antika eşya taşımacılığında da yanınızdayız.

Antika eşya taşıma işlemlerinizde güvenilir ve kusursuz taşıma hizmeti sunarız. Bu iki politika, siz müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sağlamak için geliştirilmiştir. Bu sayede eşyalarınız için endişe etmenize gerek kalmaz.

Horoz Nakliyat olarak taşınma sürecini profesyonel bir ekiple yönetiriz. Uzman kadromuz; geçmiş deneyimlerinden faydalanarak hızlı, kaliteli ve özenli bir taşıma hizmeti sunar. Taşınma öncesinde çıkarılan iş planına büyük bir disiplin ile uyan ekibimiz, koordineli bir şekilde çalışarak eşyalarınızı tam zamanında teslim eder. Böylelikle zaman kaybı yaşamanız önlenir.

Bir diğer hizmet politikamız ise yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Horoz Nakliyat olarak müşterilerimizin taleplerini ilk dakikadan itibaren dikkatle dinler, anlaşmalarımızı bu isteklere göre şekillendiririz. Önceliğimiz siz müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmasıdır. Bu nedenle özenli, dikkatli ve hızlı bir taşıma hizmeti sunarız. Müşteri geri bildirimlerinize de ayrıca önem gösterir, firmamızda gerekli aksiyonları alırız. Siz müşterilerimizin firmamız için güçlü referanslar oluşturacağı inancıyla hizmet ederiz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz? 

Antika eşya taşıma hizmetimiz veya diğer tüm taşıma türleri için bizlere internet sitemiz üzerindeki numaralardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca hızlı ekspertiz seçeneğine tıklayarak adresinize firmamızdan bir uzmanı çağırabilir ve taşınma öncesi fiyat teklifimizi öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Diğer Hizmetlerimiz:
Ofis Taşıma
Villa Taşıma
Eşya Depolama
Asansörlü Taşıma
Eşya Depolama
Müze Taşıma
Evden eve Taşıma
Piyano Taşıma

Hizmet Özellikleri
 • İlk olarak evinizin taşınacağına karar verirseniz birinci görev nakliyat firmalarından ekspertiz talep ediniz.
 • Yapılan ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yapılan tüm görüşmeleri detaylı bir şekilde sözleşme aşamasına geçirilmesi gerekmektedir. ( Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
 • Taşınma işlemlerinde eşyaların yoğunluğu, mesafeler veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.
 • Taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
 • Taşınma işlemlerinde her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
 • Sigorta işlemleri ile ilgili olarak nakliye firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır ve müşteriye verilir. Nakliye tarafından iletilmediği taktirde siz talep ediniz.
Fotoğraf Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Antika taşıma ücretleri ne kadar

Kilometre Bazlı Hareket Edildiği için Fiyatlar Değişmektedir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antika nakliyat fiyatlarını belirleyen kriterler nelerdir

Mesafe, istenilen Hizmet Şekli, Taşıma Süresi gibi Birçok Farklılık Fiyatları etkilemektedir

Antika nakliyat hizmetlerinde hangi sigorta şirketi ile çalışıyorsunuz

Firmamız Şehirler Arası Nakliyat Hizmetlerinde ALLİANZ Firması ile çalışmaktadır.

Antika nakliyat hizmetlerinde 81 şehrimize de çalışıyor musunuz

Firmamız Tüm Türkiye’ye Hizmet vermektedir. 81 ile de Çalışma Yapıyoruz

Antika taşımacılığı hizmetiniz var mı

Tabi ki var. Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Horoz Nakliyat
  Horoz Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?